Yazılım Geliştirme

Operasyonel yazılımınızı oluşturmak veya mevcut sistemlerinizi bir sonraki seviyeye dönüştürmek için yeni nesil kurumsal çözümler sunuyoruz.

MRP, fikirlerinizi hayata geçirmek isteyen iş ortaklarına proje geliştirme sürecinde en iyi teknik ve tasarım yeteneklerini sunmaktadır. Özel yazılım geliştirmenin yeni bir sorun değil, bir sorunu çözmesi gerektiğine inanıyoruz.

Geniş bir yelpazede hizmet veren bir yazılım geliştirme şirketiyiz.

Web ve mobil uygulamalar, özel yazılım sistemleri, SaaS ürün hizmetleri gibi bir çok alanda hizmet sağlıyoruz.

UI / UX Tasarım

Güçlü, iyi tasarlanmış kullanıcı arayüzleri, şirketlerin müşterilerine dikkat çeken ve hak eden sorunsuz ve keyifli bir kullanıcı deneyimi sunmalarına yardımcı oluyoruz. Temel amacımız ziyaretçilerinize hizmet veren ve iş hedeflerinize faydalı olan güzel, kullanıcı dostu web siteleri, mobil ve masaüstü uygulamaları tasarlıyoruz.

UI / UX'in kanıtlanmış ilkesine değer veriyoruz, ancak aynı zamanda yenilikçi UI / UX kavramlarını benimsiyoruz ve Yapay Zeka, Sanal ve Artırılmış Gerçeklik ve 3D Animasyon alanında sürekli gelişiyoruz. UI / UX tasarım hizmetlerimiz, markanızın özünü taşır, şirketler ve müşteriler arasındaki etkileşimi iyileştirir ve uygun iş fırsatlarına dönüştürür.

MVP Geliştirme

MVP'nizi (Minimum maliyet ile yalın ürün) hızlı ve az bütçeyle oluşturmak için yapılandırılmış bir süreç kullanıyoruz. Ürün uzmanlarımız MVP'nize en önemli özellikleri aktaracaktır. Daha sonra, yetenekli UI / UX ve geliştirme ekiplerimiz MVP'nizi sıfırdan tasarlayacak ve inşa edecektir. Bu, işinizin mümkün olan en kısa sürede büyümesi için ürünün temel varsayımlarını hızla başlatmanıza olanak tanır.

Temel Avantajları

Azaltılmış Risk
Piyasanın istemediğini bir ürün oluşturmanıza yardımcı olmak istemiyoruz. Başarıya ulaşmanızı istiyoruz. Ürününüzün temel yapısını test etmek için gerekli olmayan özellikleri geride bırakıyor veya daha sonraki güncellemeler için kaydediyor ve gereken en önemli özelliklere odaklanıyoruz.
Düşük Maliyet
Özellik listesini, ürününüzün varsayımlarını ortaya koymak için gereken esas temele indirgeyerek yalnızca riski azaltmakla kalmaz, aynı zamanda maliyeti de azaltırsınız. Daha az özellik daha az bakım gerektirdiği için ürün geliştirme ve ilk yineleme/iterasyon aşamasında daha az para harcarsınız.
Piyasa İçin Zaman
Varsayımlarınızı ne kadar hızlı test ederseniz, piyasaya/markete/pazara o kadar hızlı ulaşabilirsiniz. Zamandan tasarruf ederken, bu modern metodolojiyi kullanarak önemli miktarda enerji tasarrufu da yapacaksınız.
İşi Büyütmeye Odaklanma
Bir MVP oluşturmak, özellikle size yardımcı olmak için uzman ürün üreticileri kullanıyorsanız işinizi büyütmenin en hızlı yoludur. İş vizyonuna odaklanmanızı sağlar. Uzmanlardan oluşan bir ekiple çalışmak işinizi harekete geçirecek, iyi bir şekilde sürdürüp yönetilmesini sağlayacaktır ve başlangıçta kurum içi bir ekip kiralamaktan çok daha hızlı ve daha güvenlidir.