Dijital Medya Yönetimi

Hangi çevrimiçi olanakların markanıza uygun olduğunu keşfediyor ve buna yönelik stratejiler geliştirerek çevrimiçi görünürlüğünüzü yönetiyoruz.

SEM (Search Engine Marketing)Arama Motoru Pazarlaması

Arama motoru pazarlaması ile kullanıcı yolculuğunun başından sonuna kadar sorunsuz ve kolay bir şekilde ilerlemesini sağlamak için kapsamlı bir yaklaşım izliyoruz. Size daha nitelikli trafik sağlıyor, yatırım getirilerinizi artırıyor, dönüşümlerinizi hızlandırıyor ve potansiyel müşterilerinizi tam olarak ihtiyaç duydukları anda hedefliyoruz.

Google sertifikalı uzmanlarımız ile kaliteli anahtar kelime ve ziyaretçi hedefli reklamlar kullanarak markanızı neredeyse anında arama motorlarına yerleştirmek için gereken deneyim ve bilgiye sahibiz.

SMM (Social Media Marketing) Sosyal Medya Pazarlaması

Sosyal medya pazarlamasını hafife almıyoruz. Sosyal medya pazarlama stratejisinde, günlük birkaç güncelleme yayınlamaktan daha fazlası olduğunu biliyoruz. Sosyal uzmanlardan oluşan ekibimiz Instagram, Facebook, Twitter ve LinkedIn aracılığıyla işletmeniz için satış, trafik ve ölçülebilir yatırım getirisi sağlama konusunda yardımcı olur.

SEO (Search Engine Marketing)Arama Motoru Optimizasyonu

SEO, son kullanıcılarınıza iyi bir kullanıcı deneyimi sunmakla ilgilidir ve web sitenizin, tüm büyük arama motorlarının ilk sayfasında iyi sıralanması ve SEO dostu olmasını sağlamak için sizinle birlikte çalışıyoruz.

Web sitenizin hak ettiği görünürlüğü keşfetmek için site içi ve site dışı SEO stratejileri kullanıyoruz. Alanınızdaki eğilimleri araştırarak, web sitenizi tercih ettiğiniz kitleye ulaştırmak için denetimler, uygulama stratejileri ve içerik pazarlama yaklaşımları geliştiriyoruz.

Content Marketing (İçerik Pazarlama)

İçerik pazarlaması, bugünlerde sosyal platformlardaki gürültünün üzerinde yükselmekle ilgili. Binlerce sosyal paylaşım ve yorum elde etmek şans değildir; iyi planlamanın, kitlenizin ne aradığını bilmenin ve benzersiz ve paylaşmaya değer içerik oluşturmanın sonucudur. Bir içerik stratejisi geliştirmenize, yayınlarınızı bir yayın takvimi ile yönetmenize ve hedef kitleyle etkileşime girecek tutarlı bir kaliteli içerik akışı sağlamanıza yardımcı oluyoruz.

Email Marketing (İzinli İçerik Pazarlama)

Analitik güdümlü kültürümüzden yararlanarak, trafik üretimini amaca yönelik tasarımla birleştirerek, işletmenize nitelikli trafik üreten Email Marketing stratejileri geliştiriyoruz.

Email Marketing kampanyalarımızla ilgilenen müşterileriniz markanızla olağanüstü bir dijital deneyime sahip olacaklar.

Mobil Pazarlama (SMS/MMS)

Etkili SMS veya MMS Pazarlama yoluyla mobil pazarlamanın gücünü kullanıyoruz. Potansiyel ve mevcut müşterilere hareket halindeyken bile ulaşabiliyor, böylelikle hedef kitlenizi sürekli güncel tutmanızı sağlıyoruz.

Dijital Medya Planlama ve Satın Alma

Dijital medya planlama ve satın alma sürecimiz, bütçenizi reklamlarınızın nereye yerleştirileceği konusunda en iyi şekilde yönetmek için kitlenizin güçlü bir şekilde anlaşılmasını içerir. Çabalarımızın çoğunu, kitlenizle daha iyi bağlantı kurmak için reklamınızın nerede olması gerektiğini ve reklamınızın ne göstermesi gerektiğini dikkatli bir şekilde araştırmaya ve dikkatle planlamaya harcıyoruz. Devam eden stratejimizin bir parçası olarak, neyin işe yarayıp neyin işe yaramadığını öğrenmek için izler, değerlendirir, raporlar, düzenler ve tekrarlarız.