Bulut Çözümler

Sunmak istediğiniz hizmete uygun olarak, bulut tabanlı entegre, güvenilir ve ölçeklenebilir yerel ve karma çözümler üretiyoruz.

MRP tarafından
sunulan Bulut Çözümler ile fırsatlardan yararlanın!

Verilerinizi toplayıp bağlantılı hale getirmenize, değişime esnek yanıt vermenize ve dijital olarak dönüşüm yaşanan bir dünyada rekabet etmenize yardımcı olacak bulut çözümlerimizden yararlanın.

Bulut Çözümler

SteelRadar

SteelRadar, on yılı aşkın bir süredir Türkiye'de ve dünyada demir çelik sektörünün güvenilir fiyat raporlama ve pazar istihbarat sağlayıcısıdır. Profesyonel ekibi, istihbarat servisi ve veri işleme teknolojileriyle SteelRadar, tüm dünyada dijital ve konvansiyonel kaynaklarda yer alan haber ve içerikleri takip eder ve raporlar.

“Her gün demir çelik piyasalarındaki fırsatları ve riskleri ilk siz tespit edin”

Şirketinizi, markanızı veya ürününüzü, bulunduğu sektörde takip eden kullanıcılarına tanıtırken, analiz ve raporlama araçlarıyla piyasaya dair yeni gelişmeleri tespit ederek, buna yönelik riskleri ve fırsatları değerlendirip sektörel rekabetin nabzını tutar. SteelRadar, Global demir çelik sektörü için haber, güncel veri, analiz ve güncel piyasa yorumları, üretici ve bölge referans fiyatları, grafikler, son dakika haberleri ve günlük demir çelik fiyatları gibi üyelerinin ihtiyaçlarına yönelik çok sayıda hizmeti tarafsız ve güvenilir bir şekilde sunan pazar araştırma şirketidir. İçerdiği çok sayıda araçla SteelRadar, hammadde tedarikçileri, çelik üreticileri, tüccarlar, distribütörler, çelik kullanıcıları ve çelikle bağlantılı farklı birçok sektöre hizmet vermektedir. Abonelerine özel olarak anlık fiyat ve alarm, kişiselleştirilmiş izleme listesi, piyasalardan alınan fiyat istihbaratı ile anlık, güncel bildirimler (E-Mail, Sms, Push) ve uzman piyasa görüşleri, vadeli işlem fiyatları, kota takibi, istatistikler ve piyasa analizi gibi en ileri demir çelik piyasası araçlarına sınırsız erişim imkânı sunar.

SteelRadar, MRP Bilgi Teknolojileri A.Ş.'nin ticari markasıdır.